Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem zkráceně napsal v os.informacích k mému velikému koníčku patří hlavně rybaření a plavání..

ObrazekObrazekRybáření-  věnuji se tomu skoro tři roky.Začal jsem navštěvovat kroužek v Domažlicích .Moc mě to chytlo ,můžu totiž u toho sedět na vozíku.Mám za sebou i úspěchy. Poprvé jsem na závodech v roce 2005 obsadil 5.místo a byl pasován na rybáře.V roce 2006 jsem se polepšil na 3.místo.Letos bych chtěl být aspoň 2.Snad se to povede.Už se těším ,až budu moci na jaře vyrazit.Závody budou zase 1.5.2007 .Tak prosím držte palce!!!Jak mám volnou chvíli pořád otravuji rodiče, ať se mnou vyrazí a oni povolí.Nejraději jezdíme na Bílku u Domažlic.Letos o prázdninách pojedem chytat na týden na Lipno.Moc se těším a nemůžu se dočkat.Abych nezapoměl starší ,zkušení rybáři mi říkají ,, Chodská vydra".
Obrazek Plavání- plavání se věnuji už od svých tří let pod vedením p.Hlaváčkové,která je maminkou Ilony Hlaváčkové co reprezentovala naši republiku v plavání. Ona mě naučila nebát se vody,potápět se do hloubky a postupně plavat.Nejvíce ovládám styl prsa na delfína.Můj rekord je 50m za 4min.Byl jsem i na soustředění v Praze s Kontaktem bb. Moc se mi tam líbilo a vůbec se mi nechtělo domů.Snad se vydám s nimi i do Strakonic.
ObrazekStolní tenis- tomuto sportu se teprve začínám věnovat.Poprvé jsem si to zkusil spolu s rodiči na turnaji,které pořádal náš klub MCT .CZ  www.sweb.cz/mct.cz .Nyní budu mít možnost trénovat v naší klubovně na Novém Spálenci,kde máme stůl ,který pro  náš klub zasponzoroval dr.Šticha.Tak držte palce, ať jsem trochu úspěšný.
                 Počítač a já
ObrazekMimo sport trávím také dost času u počítače. To je opravdu můj koníček. Docela dobře už ovládám všechny programy.Rád si dopisuji přes ICQ .To se se mnou rodiče zlobí a musí mě vyhánět.O hrách raději nepíši, to je to samé.No jo venku je zatím zima!Dokážu i najít potřebné informace na internetu.Až budu dospělák,rád bych na počítači pracoval-uvidíme,to se musím ještě hodně učit.Chtěl bych dělat učetnictví ,jako mami.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář